Catering weselny w Górze Kalwarii

Wesele jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu wielu osób, dlatego warto zadbać o jego odpowiednią organizację. Żeby zabawa była udana i przypadła do gustu zarówno Parze Młodej, jak i gościom, powinno się zatroszczyć o dobre jedzenie! Jeśli będziesz organizować uroczystość w miejscu bez dobrego zaplecza kuchennego, dobrze zamówić catering weselny, czyli usługę, która nie tylko zapewni wszystkim smakowite jedzenie, ale może zostać dopasowana do indywidualnych potrzeb Pary Młodej.

Catering weselny w Górze Kalwarii - Hotel Złote Runo

Góra Kalwaria catering na wesele - oferta

Oferta weselnego cateringu najczęściej składa się z najbardziej popularnych pozycji, zawierających dwudaniowy obiad, desery, przekąski serwowane między większymi posiłkami, inne dania (np. krokiety z barszczem). Oczywiście, to najbardziej standardowe rozwiązanie, jednak Para Młoda, zamawiając catering, może swobodnie wybierać dania, usuwać pozycje, których nie chce, a także zatroszczyć się o dodatkowe propozycje dla osób na specjalnej diecie, na przykład wegetariańskiej lub wegańskiej. Ilość jedzenia jest oparta o liczbę gości.

Weselny catering - Złote Runo w Górze Kalwarii

Szukając dobrego cateringu na wesele, warto skorzystać z oferty Złotego Runa. Firma zatrudnia doświadczonych kucharzy, którzy potrafią wykonać skomplikowane zamówienia w konkurencyjnych cenach, korzystając z wysokiej klasy składników, wyróżniających się świeżością oraz smakiem. Do perfekcji opanowali przygotowywanie tradycyjnych dla polskiej kuchni potraw (takich jak np. rosół czy kotlety schabowe), jednak poradzą sobie z bardziej ekstrawaganckimi pomysłami. Pożywienie zostanie dostarczone we wskazane miejsce w profesjonalnych pojemnikach.

Góra Kalwaria - menu cateringu weselnego

Menu zawsze jest ustalane indywidualnie. Każda firma cateringowa może się pochwalić szeroką ofertą, a Para Młoda może wybierać dowolnie potrawy, które mają się pojawić na uroczystości. Z tego powodu warto przeprowadzić rozmowy z zaproszonymi gośćmi, czy nie przebywają na specjalnej diecie, pokroju wspomnianego wegetarianizmu lub weganizmu. Można także wybrać, czy przekąski znajdą się na stołach gości, czy innym miejscu na zasadzie szwedzkiego stołu. Na Twoim weselu na pewno będzie wyśmienita uczta!